Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Eestimaa õpib ja tänab

Wikipeedia defineerib sõnade kombinatsiooni Aasta õpetaja järgmiselt: „Aasta õpetaja on aunimetus, mis antakse õpetajale, kasvatajale, haridusasutusele juhile või mõnele teisele haridustöötajale, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks ning on positiivselt mõjutanud haridusasutuse, piirkonna või riigi elu.“

Haridus- ja Teadusministeerium jagab taolisi aunimetusi juba aastast 2014. Ka seegi aasta ei ole teisiti. Märtsis kuulutas ministeerium välja konkursi, mais alustasid piirkondlikud komisjonid finalistide väljaselgitamiseks tööd ning augustis kogunes juba riiklik hariduspreemiate komisjon, et selgitada välja nominendid ja teha ettepanekud aastapreemiate osas.

Tallinna Ehituskoolil on taaskord rõõm tõdeda, et meie kutseõpetaja Mikk Mänd on üks nominentidest aasta kutseõpetaja kohale. Kes lõpuks pälvib auväärse nimetuse selgub juba 2. oktoobril Viljandis, Ugala teatrisaalis toimuval pidulikul galal „Eestimaa õpib ja tänab“, mida kannab üle ka Eesti Televisioon algusega kell 18.45.

Aga see pole veel kõik. Lisaks tunnustab ka Tallinna Linnavalitsus omakorda lausa 130 parimat õpetajat ja haridustegu, kelle hulka kuuluvad ka meie kutseõpetajad Alar Kurg ja Mikk Mänd. Tallinna aastaõpetajate autasustamise gala toimub juba 8. oktoobril Sokos Hotel Viru restoranis Merineitsi.

Palju õnne ja õpetamisjaksu edaspidiseks!