Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Baltroof 2016 võistlustel saavutas TEK võiduka II koha

22.–23. aprillil Eesti Näituste territooriumil toimus rahvusvaheline noorte katusemeistrite võistlus Baltroof 2016. Võistlused toimusid kaheliikmelistes meeskondades ning seda metallkatuse-, kivikatuse- ja lamekatusekatmises. Tallinna Ehituskooli (TEK) meeskond osales võistlusel kivikatusekatmise kategoorias. Kivikatuste võistlustöö sisaldas lisaks katusekatte paigaldusele ka aluskatte ja roovituse paigaldust vastavalt etteantud katusekattele. Lisaks tuli paigaldada katuseaken Veluxilt ja katte nõuetekohaselt vintskap. Katusekatteid oli kaks – betoonkivi Bendersilt ja savikivi tootjalt Creaton (detailne info kõigi kolme kategooria võistlustööde kohta EKFML-i kodulehel http://www.katuseliit.ee/baltroof-2016-ulevaade/).

Tallinna Ehituskooli poolt võistlesid õpilased rühmast 32 Ragnar Lepna ja Raiko Roosmann. TEK-i noorte võistlejate panus võistluse edukaks toimumiseks oli suur – kõikide lame- ja viilkatuste karkassid valmistamine. Olgugi, et seoses karkasside valmistamisega oli Ragnaril ja Raikol võistlusteks ettevalmistuseks aega vähem, saavutasid Tallinna Ehituskooli õpilased võiduka II koha: juhendaja Ahti Danil ja koolipoolne juhendaja Alar Kurg. Ning I koha pälvis seejuures Eksklusiivehitus OÜ meeskond, mille koosseisus oli TEK-i endine õpilane Herman Valdemar Varik.

1c.jpg

IMG_2092c.JPG

2c.jpg

(Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1105222239529848

ja lühike videolõik võistlustelt https://www.facebook.com/ehituskool/videos/1103740079678064/?video_source=pages_finch_main_video)

Avaldatud 25.04.2016 LT

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile