Avatud uste päev ehituskoolis

19. veebruaril käisid Tallinna Ehituskoolis avatud uste päeva raames külas õpilased mitmetest põhikoolidest. Tutvustus ja ekskursioon toimusid vene keeles. Hea ja tubli grupp õpilasi tuli Tallinna Mahtra Põhikoolist. Rõõm oli neid vastu võtta! Tähelepanelikud ja tarmukad õppurid võtsid aktiivselt osa diskussioonist, esitasid küsimusi, huviga tutvusid töökodadega.

Suur tänu külaliskoolide õpetajatele ja lastevanematele, kes võtsid enda peale korralduse ja said õpilastele ehituskooli häid õppimisvõimalusi tutvustada! Aitäh, Nikolai! Aitäh, Natalja! Aitäh, Helika! Aitäh, Olga!

Ootame uusi õpilasi meile õppima! Peatse toreda kohtumiseni!

Avatud uste päev ja ekskursioon töökodades eesti keeles toimub 06.03 kell 14. Palume soovist teada anda aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee.

Tallinna Mahtra Põhikool kirjutab oma FB lehel külaskäigust nii (rohkem pilte sama lingi all):

"19 февраля группа учащихся 9-х классов посетила Таллиннский строительный коледж (Tallinna Ehituskool).

Лизи Томингас, руководитель по связям, очень интересно и доступно рассказала ребятам об учебном заведении. Познакомила с формами обучения, специальностями и возможностями дальнейшей работы.

Также перед нашими школьниками выступила группа первокурсников, только что вернувшихся с практики. Ребята достаточно активно приняли участие в беседе. Задавали вопросы. Затем была проведена экскурсия по учебным кабинетам, мастерским и цехам, где ученики своими глазами могли видеть работу будущих специалистов.

Некоторые девятиклассники уже сегодня решили, что пойдут учиться именно сюда."

2020_02_19 avatud uste paev vene keeles.JPG

FB postitus.