Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

 

Arhiiv

Alanud õppeaasta 2018-2019 aktused

3. septembril toimusid õppeaasta 2018-2019 avaaktused. Kell 9 tulid aulasse kokku kõik Tallinna Ehituskooli kutsekeskhariduse esimese kursuse värsked õpilased, rõõm oli näha, et õppurid olid pidulikuks sündmuseks ka ette valmistunud. Esimese kursuse õpilastele tutvustati erialaõpetajaid ja kursusejuhendajat, õnnitleti alanud kauni õppeaasta puhul ja räägiti õpingutest üldisemalt.

Kell 11 olid oodatud aktusele kutsekeskhariduse teise ja kolmanda kursuse õpilased, kellele samuti sooviti head uut õppeaastat ja tutvustati õppekorralduseeskirja muudatusi.

Kell 14 olid aulasse kutsutud kutseõppe esimese kursuse õpilased, kelle pidulik aktus sisaldas ka sissejuhatust kooliellu, mil tutvustati õppekorraldust, eeskirju, õppeinfosüsteemi, toetusi, praktikakorraldust, raamatukogu võimalusi ja korda.

4. septembril toimud sisukas infopäev kutsekeskhariduse esmakursuslastele. Sel päeval tutvustas juba detailsemalt õpilastele kooli ja korda direktor, õppedirektor ja raamatukogu juhataja. Seejärel toimus orienteerumise mäng, järgnes lõunapaus, mil jagati õpilaspileteid. Peale mängu kokkuvõtete tegemist ja kolmele parimale võistkonnale auhindade jagamist tutvustas kooli esindamise võimalusi kommunikatsioonijuht, huvi- ja spordiringidest rääkis kehalise kasvatuse õpetaja. Seejärel said tutvustatud praktikakorraldus, õppetoetuste süsteem ja tugimeeskond. Viimaks võttis kursusejuhendaja päeva kokku.

Pildid esimestest koolipäevadest on siin.

_MG_7499c.jpg_MG_7520c.jpg

Tallinna Ehituskooli direktor Raivo Niidas leidis aktusel esitamiseks ka suurepärase luuletuse, see pani mõtisklema nii õpilased kui õpetajad. Vaata videoklippi FB-is.

"Esimesel koolipäeval" Kersti Merilaas

Jälle koos on koolisõbrad
üle pika aja.
Värske värvi lõhna laotab
vana armas maja.

Suvi läks kui unenägu
mängides ja joostes.
Nüüd on üsna mitmel mehel
suled paksult roostes.

Algame kõik värske jõuga,
nõnda pea ei väsi.
Õppides ja harjutades
kindlamaks saab käsi.

Laiseldes võib ainult Muri
oma aega viita,
aga kes meist, sõbrad, tahaks
koerapõlve kiita?

Ja kui poegi vanad linnud
lõunamaale viivad,
meeles pea, et sulle ainult 
tarkus annab tiivad.

 

Avaldatud 06.09.2018 LT

Täiendatud 07.09.2018

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile