Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

2020 algus TEKis: riigikaitselaager, KelluSkills, õpilaskonverents ja sotsiaalminister Tanel Kiik

2020. aasta algab Tallinna Ehituskoolis oluliste sündmustega.

13. jaanuarist suundub III kurusus neljaks päevaks riigikaiste talvelaargrisse, mida viivad läbi Tarmo Laaban ja Mikk Pukk.

21.-23. jaanuaril toimuvad kooli kutsemeistrivõitlused KelluSkills 2020, võistlevad maalrid, plaatijad, puusepad, elektrikud ja tislerid.

24. jaanuril toimub Tallinna Ehituskoolis õpilaskonverents, sel aastal juba viiendat korda. Konverentsi peakorraldaja on Juta Elbing-Nõlvak.

Ning kulminatsiooniks on juubelikonverentsi avakõneleja, kelleks on sotsiaalminister Tanel Kiik. Pildi minister Tanel Kiigest on teinud Priit Simson (ärileht.delfi).

tanel-kiik-arileht-delfi by Foto Priit Simson.jpg

2020.01.13 opilaskonverents.jpg