Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tallinna Ehituskool ÕIS Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Elektrik

Elektriku eriala on tugevas tõusutrendis, sageli asetatakse see ühele pulgale IT-spetsialistidega oma tähtsuselt, nii mõnelgi korral on elektriku eriala osatähtsus isegi suurem. Kuni kasutatakse elektriseadmeid, on vaja inimesi, kes oskavad elektrisüsteeme paigaldada ja neid ka edaspidi hallata. Elektriku tasuv töö ei saa veel nii peagi otsa. Energeetika on eranditult kasvav tööstusharu kogu maailmas. Ja kasvav elektri tarbimine tekitab järjest suurema vajaduse vastava haridusega spetsialistide järele.

Mida meie koolis siis elektrikutele õpetatakse? Peale erialaainete õpingute omandatakse meie koolis üldainete edukal läbimisel ka keskharidus. Need, kes asuvad õppima keskhariduse baasil, läbivad erialaained. Õppeperiood lõpeb erialase lõputööga, milleks on eramu elektrisüsteemi projekteskiisi koostamine.

Pärast lõputöö kaitsmist on õpilased kogemusi, et sooritada erialane kutseeksam. Kutseeksami edukas sooritamine annab kutsetunnistuse, mis võimaldab ehituskooli lõpetanud edukalt töötada elektrialal ja seda kogu Euroopa Liidu piires.

Tutvu Tallinna Ehituskooli elektrikute õppebaasiga siin.

Õpi elektrikuks - kugo eluks särtsu video.

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile