Võistlevad elektrikud ja plaatijad

Sel nädalal hoiab Tallinna Ehituskooli kollektiiv pöialt nii elektrikutele kui plaatijatele.

15.-16. veebruaril võistlevad Lätis Tallinna Ehituskooli elektri valdkonna II kursuse õpilased Toomas Orumaa ja Anton Korotkov, juhendaja on Ingrid Knuut. Rahvusvaheline võistlus kannab nime "Kurzeme's electrical installation 2018", see toimub tehnikakolledžis Liepaja State Technical College. Võistlevad õppurid Saksamaalt, Rootsist, Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Slovakkiast.

Samadel päevadel, 15.-16. veebruaril, võistleb Järvamaa Kutsehariduskeskuses Tallinna Ehituskooli ehituse valdkonna III kursuse õpilane Markus Hanson "Kutseõppeasutuste plaatijate kutsevõistlusel", juhendaja on Meeta Heinaste. Kahepäevase võistluse käigus tuleb osalejatel etteantud joonise järgi plaatida põrand ja seinanurk.

Hoiame pöialt ja ootame tulemusi!

2018.02.12 n2dal siseTV x elektrikute voistlus nimedega.jpg

2018.02.12 n2dal siseTV 6 plaatijate voistlus.JPG