Tugevaimad rammumehed selgunud!

Tallinna Ehituskooli traditsiooniline kevadine süürsündmus "Kellu Rammumees" toimus traditsiooniliselt 1. aprillil. Tosin vaprat asusid võitlema "Rammumees 2015" tiitlile õpetaja Ferdinand-Aivar Tõnissoni valvsa pilgu all neljal alal: raskustega vahemaa läbimine aja peale, topispalli heitmine, raskuste tõstmine aja peale, raskuste hoidmine aja peale. Viimasel alal näitas oma südikust ka meie tisleri eriala õpetaja Arvo Olkkonen, kes taaskord tõestas, et kõik on võimalik! Erinevate alade vahel toimusid ka rühmadevahelised köieveo võistlused.

KELLU RAMMUMEES 2015 on Eerik Rammus!

• II koht -  Ragnar Lepna
  • III koht -  Oliver Taaring

Palju õnne osalejatele ja aitäh kõikidele kaasaelajatele!