TEK sünnipäeva ja reaalainete nädal langesid kokku

Novembri esimesel päeval pidas Tallinna Ehituskool (TEK) sünnipäeva. Sünnipäeva nädal ja reaalainete nädal langesid kokku ja toimusid sel aastal 31.10–04.11. Nädala jooksul viidi läbi konkursse ja viktoriine, võisteldi nii paberit-pliiatsit kui digivahendeid kasutades.

1. novembril pidas TEK oma 69. sünnipäeva. Tuleval juubeli-aastal on kooli oodatud vilistlased. Täpsem programm ja ajakava #ehituskool70 tulevad kooli kodulehele ja FB-lehele. Jälgi! Ja ütle ka oma sõna sekka, keda soovid juubelil näha, mida kogeda!

Sünnipäevaga samal päeval toimus koolis Kelluvillak. Korraldatud juba kolmandat aastat on see võistlus põnev ja meeskonnatööd arendav. Peakorraldaja ja läbiviija õpetaja Kristjan Stroom üllatas ja rõõmustas koostatud küsimustega nii õpilasi kui õpetajaid. Võitjateks tuli rühm 31, II koha sai rühm 22, III koha sai rühm 14. Rohkem Kelluvillaku pilte leiad https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1249463958439008.

Reaalainete nädala ülesannete võistulahendamise parimateks tulid õpilased rühmast 14: Timo Algvere, Freddy Herzmann, Andreas Michael Jõemägi; rühmast 22: Rauno Sepplaan, Hardi Piirmaa, Artur Kristjan-Mark Närvänen, Matheus Leemet, Kristo Grünberg; rühmast 15v: Alexander Vtorushin ja Dmitri Šljaga, Sergei Juzik ja Leon Morris, Daniil Petkus ja Daniel Grenberg. Viktoriine ja võistulahendamisi viisid läbi õpetajad Mare Aret ja Marina Muravkina.

Oktoobri teisel nädalal toimunud plakatikonkursi „Kas tunned maad?“ parimad said samuti välja selgitatud. Rühmast 21-2: Alar Kraavik, Rasmus Karu, Georg Sander Leoke, Kristjan Kuum; rühmast 21-1: Andro Piik, Markus Rindesalu; rühmast11: Miko Meitus, Märt Mägi, Mauri Liivak, Siim Silla, Aleksander Dmitrijev. Loodusainete nädala plakativõistluse korraldas Valdo Jask.

_MG_7974.JPG

_MG_7807.JPG