TEK parimad õpperühmad spordis

Tallinna Ehituskooli  PARIMAD  SPORDIS  õppeaastal 2016–2017 on selgunud ja võib järjekordsele mõõduvõtmisele joone alla tõmmata.

Võisteldi 13 arvestuses, millest sügisene teatejooksude päev sisaldas omakorda kuut erinevat ala ja talvine spordipäev kolme erinevat arvestust. Sügisene teatejooksude päev ja talispordipäev olid ka massiüritused, mistõttu nendes oli võimalik koguda ka kõige rohkem punkte. Vähesemal või rohkemal määral said punkte 22 õpperühma.

Vähemalt viies arvestuses osales 14 õpperühma ja kõiges võimalikus osalesid kaks parimat õpperühma – tislerid rühmadest 21-2 ja 31. Ka III koht kuulus tisleritele, õpperühmale 11. Palju ei jäänud esikolmikust maha ka teise kursuse ehitajad õpperühmast 26. Esikoha rühm 21-2 väärib erilist äramärkimist – edestas järgnevaid võistlejaid 118 punktiga!

Nimeliselt tahan ära märkida järgmised õpilased: Kristjan Kuum ja Jasper Voll (rühmast 21-2), Stenver Segasaar, Kristjan Laas ja Aimar Adamtau (rühmast 31), Kevin Kuurits, Mauri Liivak (rühmast 11), Paul Tšeblukov, Raiko-Rait Kreegimaa ja Andre Šmoilov (rühmast 26), Ermo Jõgi ja Carl Kikkas, (rühmast 35). Need on õpilased, kes aktiivselt organiseerisid oma võistkonnad kohale ja kes on ka individuaalselt kooli tublisti esindanud.

Suur tänu kõigile osavõtjatele ja ilusaid elamusi suvevaheajal ning sügisel lähme jälle uuele ringile.

Treener Ferdinand-Aivar Tõnisson

parim spordiryhm.JPG