Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tallinna Ehituskool ÕIS Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Viimased uudised

Arhiiv

Teatejooksude päev 2017

15. septembril toimus järjekordne Tallinna Ehituskooli teatejooksude päev. Paariks tunniks oli Järve mets positiivset emotsiooni täis. Metsas oli kirjade järgi 133 õpilast ja paarkümmend töötajat. Vähem või rohkem – erinevatel aladel osales 90 õpilast ja töötajat.

Olid põnevad jooksualad, kus pendelteate kolm esimest olid rühm 31-1, rühm 35 ja meeldiva üllatusena kolmanda koha saavutasid töötajad.

4 x 250 m teatejooks libedal rajal tõi võitjateks rühmade 36 ja 16 segavõistkonna. Teise koha saavutasid rühma 25 jooksjad ja kolmanda koha rühm 12 jooksjad.

Viimase mehe jooksu võitis Paul Tšeblukov rühmast 36, II koha saavutas Tanel Vilks rühmast 16 ja kolmandaks tuli Kristo Forsel rühmast 32.

Kuulitõuke mitmevõistluse kolm paremat olid 1. Kristo Forsel rühmast 32, 2. Alar Kraavik rühmast 31-2 ja 3. Sten Veeleid rühmast 35.

Hoota kaugushüppe kolm paremat olid 1. Sten Veeleid rühmast 35, 2. Alar Kraavik rühmast 31-2, 3. Georg Kuuskpalu rühmast 25.

Tireltõusu võitis ainukene sessioonõppe esindaja Dmitri Antikainen rühmast s24v, teiseks tuli Raiko-Rait Kreegimaa rühmast 36 ja kolmanda koha sai Alar Kraavik rühmast 31-2.

Üldarvestuses jätkas oma üleolekut tislerite kolmas kursus 31-2. See tislerite rühm tegi kolmanda järjestikuse parima spordirühma üldvõidu saavutamiseks arvestatava avalduse. 1. koht – 141 punkti. 2. koht rühmal 35 – punkte 110 ja 3. koht rühmal 12 – punkte 105. Punkte said 17 õpperühma ja töötajad.

Korraldaja ja läbiviija õpetaja Ferdinand-Aivar Tõnisson. Tugev abi läbiviimisel õppesekretär Ülle Murumets.