Tallinna Ehituskooli õpilased käisid riigikogus õppekäigul

Eile, 11. oktoobril käis Tallinna Ehituskooli rühm 31 õppekäigul riigikogus. Parlamendihoones tegi õpilastele ekskursiooni EKRE fraktsiooni esimees Martin Helme, kes tegi kõigepealt valges saalis juttu maja ja sellega seoses Eesti ajaloost, seejärel suunduti fraktsiooni tööruumi, kus poliitik rääkis riigikogu ning koalitsiooni ja opositsiooni tööst, soovijad said endale ka EKRE pastaka. Poisid said käia ka riigikogu saalis, kus parajasti istungit polnud, ja lõpetuseks ronida Pika Hermanni torni, kus tehti ühispilt. Martin Helme sai kooli poolt kingituseks ehituskooli aastaraamatu. Kool tänab sõbraliku vastuvõtu eest.

Rohkem pilte https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1226995100685894

Avaldatud 12.10.2016 LT