Messid, avatud uksed, Noor Meister ja palju muud põnevat aprillis 2019

Aprill algas Tallinna Ehituskoolis tempokalt. Võtmesõnadeks on messid, maailmamaitsed, välispraktika, tervisekuu, avatud uksed, Noor Meister!

1.–5. aprillil oli Tallinna Ehituskooli sööklas maailmamaitsete nädal! Meie suurepärane kokk Veronika Eesmann koostas igale päeval põneva menüü, kohal oli ka Santa Maria esindaja, kes tutvustas noortele uusi maitseid. Vaata rohkem siit.

2. aprillil toimus Töötukassa töö- ja karjäärimessil Tallinna Kultuurikatlas. Iga huviline sai täpsemat info õppimisvõimaluste kohta ja leida endale sobiva eriala, kus ka õpingute käigus saab juba raha teenida. Kultuurikatlas käisid ehituskooli tutvustamas õpetajad Kaia Kraak ja Kristiina Ainelo ning õpilased Age Rand ja Andreas Heinlaid. Vaata rohkem siit.

2.–4 aprillil Võrumaa Kutsehariduskeskuses võistlesid Eesti tublid mööblitislerid. Kutsemeistrivõistluste käigus selgus Eesti PARIM TISLER 2019! Tallinna Ehituskooli esindas Ronald Kristjuhan, juhendajad Raivo Moks ja Ando Roos. Saade ja tulemused eetris ETV2 04.05.2019 kell 20:15. Vaata rohkem siit ja siit.

3.–6. aprillil toimus ehitusvaldkonna erialamess "Eesti ehitab 2019". Kohal oli ka Tallinna Ehituskool koostööpartneriga Bauroc. Tallinna Ehituskool käis messil mitmel päeval, mitmes vahetuses ja mitme eesmärgiga. Enamasti käisid õpilased õppimas, õpetajad juhendamas, partnerid käisid tooteid ja lahendusi tutvustamas. Tallinna Ehituskooli viimistluse eriala toredad õpilased Kelli Avarmaa ja Teele Raja käisid 5. ja 6. aprillil messil aga ehituskoolist ja Baurocist rääkimas. Vaata rohkem siit ja siit.

4. aprillil käisid Tallinna Ehituskooli õpetajad ja õpilased Raplamaa töö- ja karjäärimessil. Häid kogemusi jagasid ja õppevõimalusi tutvustasid sel korral õpetajad Terje Maarand ja Vesse Jämsä ning õpilased Marek Orutar ja David Silver Laatspera. Vaata rohkem siit.

Teadagi on aprill kuulutatud südamekuuks, nii saab alates 2. aprillist ehituskooli vahva kooliõe Irina Semjonova juures end proovile panna ja saada teada, kui hea on südame tervis. Vaata rohkem siit. Lisaks on võimalus anda kooliõe tööle hinnang - bit.ly/kooliode.

Juba vähem kui kahe nädala pärast ootab Tallinna Ehituskool kõiki huvilisi AVATUD USTE PÄEVALE – 25.04.2019 kell 14. Loe juurde siit.

Sellest veel nädalake ja mõned päevad peale 03.04.05.2019 toimub kutseõppe suursündmus  NOOR MEISTER 2019. Loe juurde siit (FB) ja siit (www).

aprillis_yritused_TEKis.JPG

Avaldatud 15.04.2019 LT