Lünebugri õpetajad TEK-is töövarjudeks

Tallinna Ehituskooli (TEK) tulid külla Lüneburgi Georg Sonnin Schule ametikooli õpetajad Dirk Notthoff ja Katja Buchner. Saksamaalt saabunud õpetajad on 15.–19.05.2017 töövarjuks TEK erialaõpetajatel Alar Kurel ja Laura Aidakul.

Külalised Lüneburgist tutvusid ehituskooli õppimisvõimaluste ja keskkonnaga. Arutatud said võimalikud koostöö plaanid. Laura Aidaku ja Alar Kure tundides on külaliste aktiivsus rõõmustav – abiks laensõnad, mis võimaldavad ka tõlkimata paljust aru saada.

Palusime külalistel Saksamaalt olla fortuunade rollis. Ehituskooli esindus käis pühapäeval 14.05.2017 Nõmme kogukonna päeval – Roheliste Väravate Tänaval. Ehituskool tutvustas õppesuundi ja õppimisvõimalusi, kaasas oli ka tore teadmisi ja nuputamist vajav mäng-viktoriin. Tublide osavõtjate nimed said kirja pandud, et loosida välja TEK õpilaste tehtud esemeid. Nii nimetasid külalised Saksamaalt kolm numbrit. Ja võitjateks on Tiit Joosti, Annika Blumkvist ja Ervin Urba. Palju õnne! Võitjatega võetakse ühendust.

2017.05.17 kylalised Saksamaalt Lyneburg.JPG

2017.05.14 n6mme roheliste v2ravate tn.JPG