Kutsekoolide karikavõistlused murdmaajooksus toimusid taas Tallinna Ehituskoolis

4. oktoobril toimusid Järve metsas kutsekoolide karikavõistlused murdmaajooksus, kus Tallinna Ehituskooli õpilased jätsid koju märkimisväärsed võidutulemused. Noormeeste vanemas grupis, 3000 m jooksus, saavutas õpilane rühmast 32 Kristo Forsel I koha ja õpilane rühmast 21 Siim Maasing II koha. Noorematest tüdrukutest saavutas 1000 m jooksus II koha Teele Raja, õpilane rühmast 15-1.

Ürituse korraldamine ja üritus ise õnnestusid kenasti – seda vihmase ilma kiuste! Tänu tublile peakorraldajale ja eestvedajale Ferdinand-Aivar Tõnissonile ning tema meeskonnale: Laura, Liisi, Kaia, söökla, medõde ja haldusosakond. Loe kokkuvõtet ja vaata pilte Eesti Kutsekoolispordi Liidu lehel.

_MG_8178c.jpg

_MG_8189c.jpg