Külalislektorid Tallinna Ehituskoolis "Tagasi kooli"

23. märtsil oli 14. õpperühma inimeseõpetuse tunnis külalisõpetajaks Maarit Cimolonskas, kes igapäevaselt töötab Bigbankis Employee Experience manager’ina.

Tunnis arutleti teemadel, mis on suhtlemine ja kui palju päevast kulutab inimene suhtlemisele, mis teeb suhtlemise raskeks ja kuidas olla parem suhtleja.

Tund oli Maariti poolt korraldatud nii, et kõik õpilased said kaasa rääkida ja täita ka erinevaid ülesandeid, mis aitasid paremini mõista suhtlemise olemust. Tunni lõpus tuli õpilastel anda tagasiside tunnile. Tund meeldis kõigile õpilastele, sest oli huvitav. Külalislektorite poolt läbiviidud tunnid on heaks vahelduseks igapäevases koolielus.

„Tagasi kooli“ raames on Maarit Cimolonskas 27. märtsil karjääritundi läbi viimas ka 21-2 rühmale teemal „Edulood, karjäär, karjäärijuhtimine“.

29. märtsil on 21-2 rühma tunnis külalisõpetaja Pille Alonov, Laagna Gümnaasiumi sotsiaalpedagoog. Samal päeval on 15. rühma inimeseõpetuse tunnis külalisõpetaja Gültšara Karajeva SA PERHst ning räägib õpilastele töötervishoiust ja hügieenist.

Avaldatud 27.03.2017 LT