Kuidas tähistasid EV100 aastapäeva Itaalias ja Hispaanias välispraktikal olevad TEK õpilased

Loe värskemaid lugusid välispraktikast, mida TEK õpilased praegu Itaalias ja Hispaanias läbivad, loe rohkem blogist. Saad teada, kuidas nemad EV100 aastapäeva tähistasid.

Kokkuvõte ja otselingid leiad siit

Väljavõte Itaalias praktikal viibivate õpilaste 4. nädala blogist:

Laupäeval sättisime ja tähistasime oma armsa Eestimaa 100. sünnipäeva. Päeval tegime Eesti isamaaliste laulude ja popp-muusikalugude põhjal väikese muusikalise 'soovika', lehvitades oma kodu rõdul sini-must-valget lipukest. Õhtusöögiks sai kodumaa patriootliku meeleolu veelgi tõstetud, kui lauale sai must rukkileib (Muhu leib), paneeritud lest koos ahjukartulite ja kastmega, desserdiks sai tiramisú. Ja eestlasele kohaselt saime osa ka presidendi kõnest ja kätlemistseremooniast. Pisut tekkis hinge ka väike koduigatsus.

1c.jpg

Väljavõte Hispaanias praktikal viibivate õpilaste 6. nädala blogist:

Laupäeval oli Eesti Vabariigi aastapäev, osadel käis pidu päris pikalt, vaadati ja kuulati paraadi – tähistati kohaselt. Ilusa ilma tõttu ei raatsinud keegi toas pikalt passida, siis läksime kõik parki seltskonda ja päikest nautima.

28642738_1648093188590243_1191956224_o.jpg

Avaldatud 28.02.2018 LT