Kodanikupäeval toimus temaatiline plakatite võistlus, külas käis Mart Meri

26. novembril tähistas ehituskooli pere kodanikupäeva.  Õpilastele algas päev ajude ragistamisega: oli tarvis teha plakat, mille teemaks oli „Noortel on õigused – noored vastutavad“.  Tervelt poolteist tundi mõeldi, vaieldi, kirjutati, joonistati, lõigati ja kleebiti. Nii saigi valmis 15 plakatit, mis II korruse fuajees vaatajaid, arvustajaid  ning hindajaid ootasid.

12.30 oli kooli saal õpilasi pilgeni täis – oodati päevakülalist, kelleks oli Mart Meri Riigikogust. Poole tunni sisse mahtus huvitavaid mõtteid kodanikuks olemisest, Eesti põhiseadusest, jutus põigati korraks ka handide juurde ja Mart Meri tõdes, et olenemata eestlasi ja handisid lahutavatest kilomeetritest, keelest, elulaadist ja tavadest, oleme siiski väga sarnased ja omad.

Päevasündmuse lõpuminutitel kiideti plakatite valmistajaid ja aplodeeriti parimatele.

Parimaks tööks tunnistati  rühmade 24 ja 27 koostöös valminud plakat. Võistkonnas olid Vallo Laaneste, Heino Arumäe ja Karin Reiman.

II koha saavutas rühm 34v/36v koosseisus Anvar Karimov ja Aleks Tsistjakov.

III kohale tuli rühm 34v koosseisus Edgard Egers, Stanislav Ivanov, Stelmasuk Gennadi, Aleksandr Tserjomuskin ja Andrei Zambajev.