KelluSkills 2017 võistlused ja võitjad

Tallinna Ehituskooli (TEK) kutsevõistlused KelluSkills toimusid sel aastal 17.-19. jaanuaril. Omavahel võistlesid kooli tublid plaatijad, ehitusviimistlejad ja mööblitislerid. Ajakava vaata siit.

Plaatijate võistlus kestis kaks päeva ja 18. jaanuari õhtul hindais töid Mirjam Jürlau, Meeta Heinaste, Indrek Lehismets. Jooniseks oli valitud kukeke, mis on tänavu ka aasta sümboliks. I koha pälvis Hendrik Kislov rühmast sk15p, II koha Regina Kändla rühmast sk15p, III koha Ove-Kristjan Kallas rühmast sk15p. Juhendaja Meeta Heinaste.

Ehitusviimistlejatest tuli esikohale Ana Laura Kaasik rühmast sk15m, juhendaja Terje Jaksen; II koha sai Sten Veeleid rühmast 25, juhendaja Mirjam Järlau; III koha saavutas Kätlin Metsküla rühmast 35, juhendaja Laura Aidak.

Plaatijate ja ehitusviimistlejate toimkonda kuuluvad Terje Jaksen, Laura Aidak, Tatjana Zamkovaja, Gennadi Slepuhhin, Meeta Heinaste, Mirjam Jürlau, Indrek Lehismets. Koostöös valmistati ette jooniseid, tööpindu ja muidugi õpilasi.

Mööblitislerite võistluse korraldajateks on Heli Allikas, Olav Oja, Arvo Olkkonen, Ando Roos, Raivo Moks. Hindamiskomisjoni liikmed on Tõnu Armulik, Sven Aunaste, Olav Oja, Heli Allikas. Võistluse tööjoonise valmistas ette Olav Oja, kontrollis Ando Roos. I kohale tuli Mikk Erit rühmast 31, juhendaja Arvo Olkkonen; II kohale tuli Andrejas Uidaküll rühmast 31, juhendaja Arvo Olkkonen; III koha sai Kalle Palts rühmast 21-1, juhendaja Raivo Moks.

KelluSkills võitjaid autasustati ja kõiki osalejaid tänati õpilaskonverentsil (TEK Õpilaskonverentsist loe rohkem siit).

_MG_0798.JPG

_MG_0951.JPG