Jõulukellul 2017 väärikas III koht

Tallinna Ehituskool tõi müürseppade võistlustelt Jõulukellult III koha. 12.–14. detsembril toimusid Viljandi KÕKK-is müürseppade kutsemeistrivõistlused. Tallinna Ehituskooli 26. rühma õpilasi Nikita Jurovit ja Mart Padarit valmistas võistlusteks ette ja juhendas õpetaja Priit Valge.

Sakala leht kirjutab: "Võistlusel tuleb noortel müürseppadel 14 tunniga laduda Eesti Vabariigi 100. aastapäeva teemaline välisseinafragment, mis sisaldab kandvat seina Fibo plokist, soojustust, tuuletõket ja müüritist. Müüritise pikemal osal on eenduv kiri «Eesti 100».

Tänavusel «Jõulukellul» osaleb kümme kaheliikmelist võistkonda Haapsalu, Ida-Virumaa, Kehtna, Pärnumaa,  Tartu ja Võrumaa kutsehariduskeskusest, Kuressaare ja Rakvere ametikoolist, Tallinna ehituskoolist ja Viljandi kutseõppekeskusest."

Üleksande kohta saab rohkem lugeda SA Innove ja kutseharidus.ee lehtedelt. Pildid tegi SA Innove.

IMG_6818_III koht_Mart Padar ja Nikita Jurov Tallinna Ehituskoolist.JPGIMG_6664.JPG

Vaata FB postituse pilte.

Avaldatud 14.12.2017 LT

Täiendatud 15.12.2017