Ehituskooli sünnipäevanädal oli tegevusterohke

Tallinna Ehituskooli sünnipäevanädal, 16.-20. november, oli pidulik ja tegevusterohke. Sünnipäevanädal ühes reaalainete nädalaga tõi meelepäraseid tegevusi, konkursse, viktoriine ja esinemisi.

Kulminatsiooniks said 19. novembril sünnipäeva aktusel kõlanud direktori avakõne ning Tõnu Armuliku ja Arvo Olkkoneni nalja-, pildi- ja mälestusterohke pilguheit kooli ajalukku!

Ka rahvusvaheline meestepäev (19.11.) ei jäänud TEKi naiskolleegidel märkamata. Olav Ehala laulu ainetel valminud uudne tekst naiskolleegide esituses (klaveril saatis Aleksandra Kõrvel) pani silmad särama nii meestöötajatel kui -õppijatel!

Sünnipäevanädala raames toimus lisaks plakatite konkurss. Teemad olid:
 1. Tallinna Ehituskooli ajalugu: 10 meeldejäävamat sündmust.
 2. Tallinna Ehituskool meedias.
 3. Kutsevõistlused ja auhinnaliste kohtade õpilased.
 4. Välispraktika ja vahetusõpilased.
 5. Tuleviku Tallinna Ehituskool aastal 2050.

Enim populaarsust kogusid viies ja esimene teema. I koha pälvis rühm 21, II koha rühm 25 ning III koha ühise koostööna rühmad 31 ja 37. Rühmad 15-1 ja 15-2 jäid silma meeldejäävate ideede ja lahendustega. Autasustamine toimus kooli sünnipäeva aktusel.

20151119 kooli sünnipäev (1).JPG

20151119 kooli sünnipäev (2).JPG