Ehituskooli õpilased käisid kooli asutamispaigas Laitses

71 aastat Tallinna Ehituskooli, toredaid õpilasi ja professionaalseid õpetajaid. Tallinna Ehituskooli sünnipäevanädal - novembri esimene nädal - oli sündmusterohke. Loe Laitse ekskursioonile eelnenud teavitust siit.

7. novembril viis Tallinna Ehituskool tublid õpilased bussiga ekskursioonile kooli asutamispaika - Laitsesse. Tallinna Ehituskooli haldusdirektor Tarmo Laaban viis läbi ekskursiooni Laitse Lossi ees ja Laitse raadiosaatejaama juures. Seejärel võttis ehituskooli vastu lossipreili Ilona Tera, kes tutvustas Laitse Lossi. Sünnipäev ja tort käivad käsikäes, nii pakuti ehituskoolist saabunud külalistele Laitse Lossis ka maitsvat kooki.

Videod:
Räägib Tarmo Laaban

Kuidas Tallinna Ehituskool alguse sai - esimeste õpilaste saabumine (1/2)
Kuidas Tallinna Ehituskool alguse sai - raadiosaatejaama ehitamine (2/2)

_MG_8977.JPG

_MG_9076.JPG