Ehituskooli õpetaja Brüsselis Ambassador Schools' Teachers seminaril

Tallinna Ehituskooli õpetaja Kristiina Ainelo viibis 9.‒11. aprillini Brüsselis Euroopa Parlamendi programmi Ambassador Schools’ Teachers seminaril.

Seminari juhatas sisse europarlamendi asepresident Bogusław Liberadzki. Järgnesid põnevad nõuanded võimaluste kohta, kuidas interaktiivseid vahendeid kasutades Euroopa Liitu tutvustada ja fakte õpetada ning vahetati kogemusi programmi EP Ambassador Schools kohta. Ehituskool pole küll programmis osalenud, aga see on tulevikuplaanides. Samuti tutvustati Euroopa Parlamendi tööd ja noortele pakutavaid võimalusi ning parlamendihoonet, avanes võimalus heita pilk ka istungisaali. Kõige lõpuks käidi külastuskeskuses Parlamentarium, mis pakub interaktiivseid võimalusi Euroopa riikide ajaloo ja Euroopa Liiduga tutvumiseks.

Seminaril osalemine sai võimalikuks tänu sellele, et ehituskool on osalenud Euroscola konkursil ja europarlamendi simulatsioonimängus ‒ Kristiina tubli töö. Suur tänu võimaluse eest Euroopa parlamendi infobüroole.

20180410_134427c web.jpg20180410_124241c web.jpg20180410_123817c web.jpg

Rohkem pilte FB postituses https://www.facebook.com/ehituskool/posts/1806311936087538

Avaldatud 13.04.2018 LT