Doonoripäev Tallinna Ehituskoolis

16. märtsil käis Tallinna Ehituskoolis (TEK) verekeskus. Verd tulid loovutama nii õpilased, õpetajad kui mõned külalised. Aitäh kõigile!

Vahetult enne doonoripäeva, 15. märtsil, külastas TEK-i doonorluse arendusjuht Ülo Lomp, kes rääkis vereloovutamisest üldisemalt ja enda teekonnast doonoriks saamisel.

Rohkem pilte doonoripäevast.

Valik pilte Ülo Lombi loengust.

Doonorite ja Sõprade grupp Facebook-is võtab Tallinna Ehituskoolis korraldatud doonoripäeva tulemused kokku nii: "Täname lahkeid vastuvõtjaid-korraldajaid ning kõiki tublisid doonoreid! Külastusi oli 27, tervislik seisund lubas verd loovutada 18 doonoril ning doonorite perre lisandus kogunist 12 uut doonorit. Loodame järgmisel korral veelgi suuremat osavõttu:)"

image1c.jpg

_MG_1586c.JPG