Tule ekskursioonile

Tallinna Ehituskool ootab huvilisi endale külla. Oodatud on õpilased, lastevanemad, õpetajad!

Tule kooli pea- ja praktikamaja, õppimisvõimaluste ja erialadega tutvuma.

Kui oled üldharidus-, kutse- või kõrgkooli pedagoog, õpetaja, kursusevanem, rühmavanem, korralda soovijatele ehituskooli külastus. Võta ühendust kommunikatsioonijuhiga, kes aitab asja teoks teha liisi.taniroo@ehituskool.ee.

Tallinna Ehituskooli (TEK) ekskursiooni käigus tutvustatakse TEK õppesuundasid, erialasid ja õppimisvõimalusi, külastatakse praktikamaja ja töökodasid. Töökodades on pedagoogid, kes tutvustavad oma valdkonna eripärasid ja vastavad tekkinud küsimustele. Ekskursiooni viib läbi Tallinna Ehituskooli kommunikatsioonijuht. Kõik külalised üle Eesti on oodatud.

ekskursioonile.jpg

Info ja aja broneerimine