Tööpakkumised mujalt

Alates 8. oktoobrist 2018. a. on loodud alamleht "Tööpakkumised mujalt". Siia on oodatud erialased tööpakkumised Tallinna Ehituskooli õpilastele, vilistlastele, sõpradele, partneritele.

Oodatud kujundatud kuulutused, millel fikseeritud:

• Kes pakub/mis ettevõte
  • Mis tööd pakub/mis eriala (vt valikut all)
  • Kellele on pakkumine suunatud/Mis oskusi eeldab
  • Mis ajani kuulutus kehtib
  • Kellega ühendust võtta
  • Milline on tööaeg ja tasu
  • Vajadusel lisainfo töökorralduse osas
  • Kontaktisikud, tel nr, e-mail, www

Tööpakkumisi on võimalik avaldada ja vaadata jätkuvalt ka kooli teadetetahvlitel prakitka- ja peamajas ning Facebook'i grupis "Tallinna Ehituskooli õpilased ja vilistlased".

Saabunud tööpakkumiste jaotus erialati:

• Siia kogume erialaseid tööpakkumisi ehituskooli õpilastele ja vilistlastele.

• Tööandja, edasta oma tööpakkumine, saada enda töökuulutus aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee.