Tööpakkumised mujalt

Alates 8. oktoobrist 2018. a. on loodud alamleht "Tööpakkumised mujalt". Siia on oodatud erialased tööpakkumised Tallinna Ehituskooli õpilastele, vilistlastele, sõpradele, partneritele.

Tööpakkumisi on võimalik avaldada ja vaadata jätkuvalt ka kooli teadetetahvlitel prakitka- ja peamajas ning Facebook'i grupis "Tallinna Ehituskooli õpilased ja vilistlased".

Saabunud tööpakkumiste jaotus erialati:

• Siia kogume erialaseid tööpakkumisi ehituskooli õpilastele ja vilistlastele.

• Tööandja, edasta oma tööpakkumine, saada enda töökuulutus aadressil liisi.tomingas@ehituskool.ee.