Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tallinna Ehituskool ÕIS Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Meie parimad

TEK parimad 2017

Autasustamine lõpuaktusel 16.06.2017

Parim tisler – Mikk Erit 31. rühm
Parim maaler – Kätlin Metsküla 35. rühm
Parim plaatija – Kerli Õun sk15p rühm
Parim ehitusrestauraator – Tiina Sard sk23 rühm
Parim ehitaja – Eerik Pantelejev 36. rühm
Parim ehituspuusepp – Raul Sabul 32. rühm
Parim mööblirestauraator – Ulvi Heinmets sk27-2 rühm
Parim sportlane – Ermo Jõgi 35. rühm

Noor Meister 2017

Ehitusviimistleja I koht – Maarja Käes, juhendajad Terje Jaksen ja Mirjam Jürlau

Ehituspuusepad I koht – Kristjan-Mark Närvänen ja Matheus Leemet, juhendaja Alar Kurg

Plaatija II koht – Kerli Õun, juhendaja Meeta Heinaste

Müürsepp III koht – Nikita Jurov, juhendaja Priit Valge

KelluSkills 2017

17.–19. jaanuaril toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2017.

Hendrik Kislov, plaatija – I koht

Ana Laura Kaasik, ehitusviimistleja – I koht

Mikk Erit, mööblitisler – I koht

 

 

Jõulukellu 2016 (võistlusala: müürsepp)

Tallinna Ehituskooli esmakursuslane Nikita Jurov võitis iga-aastasel noorte müürseppade mõõduvõtul – Jõulukellul 2016 – tubli 6. koha, millega osutus valitus ülevabariigilisele võistlusele! Ning juba käivadki ettevalmistused võistlusteks "Noor Meister 2017". Juhendaja õpetaja Priit Valge.

Müürseppade kutsevõistlused toimusid Viljandi Kutseõppekeskuses 07.–08.12.2015.

 

 

EuroSkills 2016

TEK esindajad

maaler – Riho Lehismets (meisterlikkuse medal)
plaatija – Jaanus Steinfeldt

Eksperdid ja juhendajad

Terje Jaksen
Meeta Heinaste

Võistlused toimusid 1.–3. detsembril Rootsis, Göteborgis.

2016.12 euroskills 1.jpg

TEK parimad 2016

Autasustamine lõpuaktusel 17.06.2016

Parim tisler – Marko Mikone 31. rühm
Parim maaler – Alisa Larina sk15m rühm
Parim plaatija – Jaanus Steinfeld sk15p rühm
Parim ehitusrestauraator – Rauno Reins k23 rühm
Parim ehitaja – Erik Hanson 36. rühm
Parim ehituspuusepp – Ragnar Lepna 32. rühm
Parim elektrik – Svjatoslav Grimbuš õk24v rühm
Parim mööblirestauraator – Karmen Asku k27 rühm
Parim sportlane – Kaur Lillevälja 31. rühm

Noor Meister 2016 (võistlusala: ehituspuusepp)

Õpilased rühmast 22 – Raul Sabul ja Kristjan Laula – saavutasid II koha.

Juhendaja Ferdinand-Aivar Tõnisson.

 

Ehituspuuseppade kutsemeistrivõistlused toimusid Pärnumaa Kutsehariduskeskuses 12.–13.05.2016.

 

Baltroof 2016 (võistlusala: katusemeister)

Rahvusvahelisel noorte katusemeistrite võistlusel Baltroof 2016 saavutaisd õpilased rühmast 32 Ragnar Lepna ja Raiko Roosmann võiduka II koha.

Juhendaja Ahti Danil ja koolipoolne juhendaja Alar Kurg.

 

Katusemeistrite rahvusvahelised võistlused „BaltRoof“ toimusid Tallinnas Eesti Näituste messikeskuse alal 22.–23.04.2016.

 

Noor Meister 2016 (võistlusalad: plaatija, ehitusviimistleja, mööblitisler)

I koht  – parim plaatija – Jaanus Steinfeldt, juhendaja õpetaja Meeta Heinaste.

I koht – parim ehitusviimistleja – Alisa Larina, juhendaja õpetaja Terje Jaksen.

III koht – parim mööblitisler – Mikk Erit, juhendajad õpetaja Arvo Olkkonen ja õpetaja Raivo Moks.

Pilte ja videoid võistlustelt ja autasustamiselt.

 

Plaatijate, ehitusviimistlejate, mööblitislerite kutsemeistrivõistlused toimusid Tallinna Ehituskoolis 10.–11.03.2016. 

 

KelluSkills 2016

Jaanuari lõpus toimusid Tallinna Ehituskoolis koolisisesed kutsemeistrivõistlused KelluSkills 2016.

27.01 võistlesid tislerid: väga pingelises võistluses tuli võitjaks Karl Mattias Evisalu, II koha pälvis Mikk Erit, III koha saavutas Alar Kraavik.

27.01 toimus ka maalrite võistlus: I ja II kohta jäid jagama Alisa Larina ja Anna Tamm, III koha saavutas Anna Ruhno.

Plaatijate võistlused kestsid kaks päeva 27.-28.01: I koha pälvis Riho Lehismets, II koha Jaanus Steinfeldt ja III koha Indrek Lehismets.

28.01 võistlesid ka elektri õppesuuna õpilased: esmakursuslastest saavutas I koha Kaarel Siimaste, II koha Jonas Josep Miedel ja III koha Kevin Ojala. Absoluutarvestuses said meistriteks Andro Kuusk ja Svjatoslav Grimbuš.

Jõulukellu 2015 (võistlusala: müürsepp)

Tallinna Ehituskooli esmakursuslane Silver Heinroos võitis iga-aastasel noorte müürseppade mõõduvõtul – Jõulukellul 2015 – tubli 4. koha! Hea algus võistluskarjäärile oma valitud erialal – kivi-ja betoonkonstruktsioonide ehitus. Juhendaja õpetaja Villem Kulper.

Müürseppade kutsevõistlused toimusid Viljandi Kutseõppekeskuses 16.–17.12.2015.

 

 

Noor Meister 2015

I koht – Riho Lehismets, juhendaja õpetaja Terje Jaksen

I koht – plaatija Aarne Kobak, juhendaja õpetaja Meeta Heinaste

KelluSkills 2015

Parim maaler – Riho Lehismets

Parim plaatija – Jaanus Talja

Parim tisler – Rando Poolak

Noor Meister 2014

Ehitusviimistleja – Elsa Pärna – I koht 

Plaatija – Siim Paap – I koht 

Keskkonnatehnika lukksepp – Robert Born – I koht 

Elektrik – Tiit Talts – I koht 

Õpilasi juhendasid Terje Jaksen, Meeta Heinaste, Kristjan Stroom.

Koolisisene plaatijate võistlus Kuldne Plaadihammas 2014

I – II koht Reet Kool ja Kerth Siimumäe

III koht Priit Pajula

IV koht Hans-Gabriel Siim

Koolisisene ehitusviimistlejate võistlus Kellu Maaler 2014

Elsa Pärna  – I koht  

Anna Ruhno – II koht

Priit Pajula – III koht

Anna-Maria Stepanova – IV koht

Vjatšeslav Loginov – V koht

Eestit esindas ülemaailmsetel kutsevõistlustel Worldskills 2013

Elsa Pärna

Edukad tulemused Noor Meister 2013 kutsevõistlustelt

8.-9. märtsini toimus Eesti Näituste messikeskuses kutsehariduse suursündmus Noor Meister 2013. Ehituskool võttis osa kuues alagrupis, kahes neist toodi koju hõbemedalid ning ühes pronks:

  • Ehitusviimisleja - Helen Janson - II koht
  • Plaatija - Siim Paap - II koht
  • Elektrik - Eric Gaston - III koht
  • Müürsepp - Hermo Poolmaa, Margus Merimaa - IV koht
  • Mööblitisler - Karl Mironov - VII koht
  • Ehituspuusepp - Jürgen Aasrand, Olaf Põldoja - VII koht

Õpilasi juhendasid Meeta Heinaste, Terje Jaksen, Aleksander Topper, Rooland Allak, Alar Kurg ja  Ando Roos.

Timo Sepp saavutas tislerite kutsevõistlusel III koha

13.-15. märtsini 2012 toimus Valgamaa Kutseõppekeskuses mööblitislerite kutsevõistlus, kus Tallinna Ehituskooli esindanud Timo Sepp saavutas III koha. Õpilast juhendas kutseõpetaja Raivo Moks.

Võistlusel osales kaheksa Eesti kutseõppeasutuse õpilast.

Võistlusülesandeks oli kombineeritud materjalidest kõnepuldi valmistamine, millele lisasid keerulisust kalasabatappidega laegas ja raamuks. Võistlustöö sooritamiseks oli aega 18 tundi.

Võistlust korraldas Sihtasutus Innove koostöös Eesti Mööblitootjate Liidu ja Valgamaa Kutseõppekeskusega.

Vaata ERR-i uudist võistlustest: uudised.err.ee

Noor Meister 2011 võitjad on ehituskoolist!

Infomessi „Teeviit“ raames toimunud kutsemeistrivõistlustel "Noor meister 2011" olid võistlustules 12. eriala kutseõppurid, et selgitada välja vabariigi parimad noored meistrid. Ehituskool võttis võistlustest osa kolmes alagrupis (elektrik, plaatija, ehitusviimistlus), millest kahes toodi koju meistritiitel ning lisaks hõbe- ja pronksmedalid:

  • Plaatija: Jaanus Oolo - I koht
  • Ehitusviimistleja: Jan-Taaniel Kozlov - I koht
  • Elektrik: Tiit Talts - II koht, Sander Tuur - III koht 

Õpilasi juhendasid Meeta Heinaste, Terje Jaksen ja Karlo Hälvin.

Jõulukellu võit tuli ehituskooli

Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis toimunud müürseppade kutsevõistlused "Jõulukellu 2010" võitis Mart Kalle Tallinna Ehituskoolist, kes edestas pingelises võistluses II koha saanud Priit Männikut (Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool) ja III koha saavutanud Ismo Penijäinenit (Tartu Kutsehariduskeskus).

Võistlusülesandeks oli korstnapitsi ladumine etteantud jooniste järgi, mis pidi valmima 9-tunni jooksul.

Võistlustel osales kokku 14 võistlejat 13 kutsekoolist. 

,,

Suurt ehitist ei saa luua nõrgale vundamendile